Állásajánlat

Cégünk a For Rest Kft az elmúlt 13 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán. Ezt a stratégiát szeretnénk esősíteni és csapatunkat bővíteni.

Cégünk biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésére keres munkatársat

Biztonságtechnikai rendszer telepítő

munkakörben.

Munkatárs feladata

Beléptető-, kamera-, riasztó és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítése.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Munkavégzés akár több méter magasban

Előny:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő képesítés előnyt jelent
  • Biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Egy sikeres csapat tagja lehet
  • Mobil telefon
  • Hosszútávú fix munkalehetőség

Cégünk telephelye: Budapest, XVI. kerület

A fényképes szakmai önéletrajzot a k.kata@forrest.hu email címre várjuk